لذت یه ثبت‌نام آسان

لذت یه ثبت‌نام آسان

صفحه پرداخت شخصی

صفحه پرداخت شخصی اولین و یکی از پرکاربردترین خدمات پی‌پینگ است که بلافاصله پس از ثبت نام به شما اختصاص داده می‌شود. با صفحه پرداخت شخصی دیگر لازم نیست برای دریافت وجه از شماره کارت استفاده کنید. شما می‌توانید با به اشتراک گذاری لینک اختصاصی خودتان بصورت payping.ir/YourName، بدون نیاز به ثبت‌نام یا نصب اپلیکیشن توسط پرداخت کننده، مبالغ را بصورت آنلاین دریافت کرده و در لحظه گزارش آن را دریافت نمایید.

درخواست پول

در سرویس درخواست پول پی‌پینگ می‌توانید به صورت فردی یا گروهی (با آپلود فایل اکسل) از طریق سرویس رایگان پیامکی یا ارسال ایمیل، لینک پرداختی با مبلغ و موضوع مشخص را برای مخاطبان خود ارسال کنید و با استفاده از سایت و یا اپلیکیشن پی‌پینگ از پرداخت شدن یا نشدن درخواست‌ پول‌های ارسال شده مطلع شوید.

لینک ثابت پرداخت

در این سرویس می‌توانید برای هر دوره، سمینار یا کلاسی که برگزار می‌کنید یک لینک پرداخت و QR code منحصر به فرد با مبلغ از پیش تعیین شده از پی‌پینگ دریافت کنید. این امکان وجود دارد که با تعریف کد تخفیف روی هر آیتم و با بازه زمانی مشخص، امکان پرداخت با تخفیف را برای مشتریانتان فراهم کنید. با استفاده از این سرویس شما می‌توانید اطلاعات مورد نظر خود مانند نام، آدرس، تلفن و … را در هنگام پرداخت به صورت اجباری یا اختیاری از پرداخت‌کنندگان درخواست کنید و گزارش کلیه این موارد را در میزکار خود مشاهده نمایید.

گزارش‌گیری حرفه‌ای

کلیه پرداخت‌ها در لحظه در قسمت گزارش‌گیری سایت برای شما به نمایش در می‌آید و با انجام هر تراکنش از طریق ایمیل و تلگرام به شما اطلاع رسانی می‌گردد .
شما می‌توانید با استفاده از جستجوی پیشرفته به اطلاعات هر پرداخت موفق و یا درخواست‌های در انتظار پرداخت دسترسی داشته باشید . همچنین می‌توانید از گزارش‌هایتان در قالب excel و PDF گزارش تهیه کنید.

مطالب دیگر:   روش جدید پرداخت در کسب‌وکارهای آنلاین

API و افزونه پرداخت (ویژه توسعه‌دهندگان)

در صورتی که برای وب‌سایت یا اپلیکیشن خود نیاز به اتصال به درگاه پرداخت بانکی دارید یا برای وب‌سایت خود نیازمند نصب افزونه پرداخت هستید، این امکان در پی‌پینگ فراهم است تا APIهای پرداخت و افزونه‌ پرداخت را در اختیار شما بگذارد. از طریق کانال‌های ارتباطی با ما در تماس باشید.

با کلیک بر روی لینک زیر، در 3 دقیقه در پی‌پینگ ثبت نام کنید تا درگاه شخصی خودتان را داشته باشید و از سرویس‌های ما استفاده کنید.www.payping.ir

 

پیوند کوتاه: https://blog.payping.ir/9M9C7
دیدگاه‌تان را بنویسید: