درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
همکاری پی پینگ و پازلی

همکاری پازلی و پی‌پینگ چهار ساله شد

تیم محتوایی پی‌پینگ در اخبار پی‌پینگ ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

همکاری پازلی، سرویس آنلاین تولید اپلیکیشن موبایل در پلتفرم‌های اندروید و آی‌اواس، با پی‌پینگ از سال ۹۵ شروع ‌شده و تا امروز بیش از پنج سال است که کسب‌وکارهای زیادی از درگاه پرداخت پی‌پینگ بر بستر اپلیکیشن‌های خود در پازلی استفاده می‌کنند. به عنوان مثال شما اگر قصد ساخت اپلیکیشن و برنامه فروشگاهی را دارید می‌توانید از درگاه پی‌پینگ برای فرآیند پرداخت استفاده کنید.

چرا اپلیکیشن‌ساز پازلی؟

درست‌کردن نرم‌افزار موبایل بدون پازلی هم امکان‌پذیر است، فقط نیاز به چند برنامه‌نویس، مدت قابل توجهی زمان، مقدار تقریبا زیادی پول و البته دانش خودتان دارد؛ و همه اپلیکیشن‌ها نیازمند به جان خریدن این همه هزینه و دردسر نیستند. در واقع اپلیکیشن‌ساز پازلی قسمت‌های سخت کار ساخت اپلیکیشن را انجام داده و به شما یک راه‌حل بدون نیاز به برنامه‌نویسی ارائه  می‌دهد. شما می‌توانید به راحتی آب‌خوردن اپ خودتان را بسازید. فقط کافی است مراحل را دنبال کنید تا به سرعت به نتیجه دلخواه‌تان برسید.

پازلی افزونه‌ها و امکانات از پیش طراحی شده زیادی را در اختیار شما می‌گذارد تا برای پیائه‌سازی ایده‌هایتان از انعطاف لازم برخوردار باشید. برخی از این امکانات ویژگی‌هایی مثل افزونه فروشگاه‌ساز، وردپرس، اخبار، ارسال نوتیفیکیشن و … هستند که به شما کمک می‌کنند تا اپلیکیشن کاملی را برای استفاده شخصی یا معرفی برند و کسب درآمد بسازید.

چطور اپلیکیشن موبایل داشته باشیم؟

برای ساخت اپلیکیشن موبایل کافی است به وب‌سایت اپلیکیشن‌ساز پازلی مراجعه کنید و برای خود یک حساب کاربری بسازید. ساخت اپلیکیشن با پازلی چهار مرحله ساده دارد: قرار دادن محتوا، انتخاب تِم و شمایل اپلیکیشن، تست اپلیکیشن و در نهایت دریافت آن. برای این کار می‌توانید وارد حساب کاربری خود بشوید، روی دکمه ساخت اپلیکیشن جدید کلیک کنید،مثل چیدن قطعات یک پازل 2*2 محتوای مدنظرتان را برداشته و داخل بخش مربوطه کپی کنید و در نهایت روی دکمه دانلود اپلیکیشن کلیک کنید. همچنین با مراجعه به سایت پازلی و از طریق پنل تست می‌توانید قبل از ثبت‌نام امکانات مختلف پازلی را ببینید.

مطالب دیگر:   فین تک چیست؟ | کاربرد فین تک در صنایع مختلف

چرا اپلیکیشن موبایل؟

هر روزه درصد بیشتری از افراد از موبایل به عنوان دستگاه اصلی خود برای کارهای اینترنتی استفاده می‌کنند. اپلیکیشن موبایل مدت‌هاست در دسترس‌ترین ابزار برای کاربران است. از طرفی شیوع ویروس کرونا، محدودیت‌های قرنطینه و شرایط بحرانی حاضر بیش از پیش داشتن اپلیکیشن موبایل برای هر کسب و کاری را مشهود کرده است. با ساخت یک اپلیکشن می‌توانید شعبه جدیدی از کسب‌وکارتان را روی موبایل مشتریان داشته باشید و از این تغییر عادات آنلاین استفاده از اینترنت از کامپیوتر به موبایل جا نمانید.

برای ساخت اپلیکیشن از وبسایت پازلی شما ‌می‌توانید از کد تخفیف ۳۰ درصدی ویژه کاربران پی‌پینگ استفاده کنید: payping-30

برای آشنایی بیشتر با اپلیکیشن‌ساز پازلی به این وبسایت مراجعه کنید: puzzley.ir

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید