درگاه پرداخت اختصاصی پی‌ پینگ
کاربران حساب‌فا؛ پی‌پینگی می‌شوند

کاربران حساب‌فا؛ پی‌پینگی می‌شوند

تیم محتوایی پی‌پینگ در اخبار پی‌پینگ ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

در ماه گذشته حساب‌‌فا ؛ نرم افزار حسابداری آنلاین و مدیریت کسب‌وکار بخش صدور فاکتور آنلاین را با اتصال به پی‌پینگ و سرویس فاکتور آنلاین فعال کرد.

حساب‌فا یک نرم افزار حسابداری آنلاین جامع با امکان پرداخت آنلاین است که بستری نو، ساده و کاربردی برای مدیریت مالی و حسابداری کسب و کار های کوچک و متوسط فراهم آورده است.

مزایای این همکاری برای کاربران

کاربران حساب‌فا از این پس می‌توانند با عضویت در پی‎پینگ و اتصال اکانت خود به حساب‌فا، آنلاین فاکتور صادر کرده و سپس لینک پرداخت آنرا به مشتریان خود ایمیل و پیامک کنند. مشتریان با اتصال به درگاه بانکی مبلغ فاکتور را براحتی پرداخت می‌کنند.

 

فاکتور آنلاین پی‌پینگ با امکان صدور آسان و آنی فاکتور در هر زمان، اتصال به درگاه بانکی و پرداخت آنلاین مبلغ فاکتور، گزارش‌گیری جامع از فاکتورها و یادآوری اتوماتیک تاریخ سررسید فاکتورها، کاربران را از صدور فاکتور کاغذی و یا پیگیری و صرف وقت بی‌نیاز کرده است.

سرویس فاکتور پی‌پینگ با امکان زمان‌بندی کردن فاکتورها و صدور صورتحساب‌های دوره‌ای، بخش بزرگی از مشکلات گروه‌ها و کسب‌وکارهای مبتنی بر دریافت حق اشتراک، اقساط و پرداخت منظم دوره‌ای را حل کرده است.

در همگام سازی اخیر سرویس حسابداری حساب‌فا با سرویس پی‌پینگ، کاربران حساب‌فا می‌توانند با ساخت حساب کاربری در پی‌پینگ از تمام امکانات سرویس پی‌پینگ نیز استفاده کنند.

در نسخه جدید پی‌پینگ، تمام کسب‌وکارها و سرویس‌های آنلاین می‌توانند با استفاده از API سرویس‌های مالی پی‌پینگ، سرویس خود را تکمیل کنند. از طرفی دیگر سرویس‌های آنلاین که به هر شکلی نیاز به احراز هویت کاربران دارند، با استفاده از استاندارد oAuth پی‌پینگ می‌توانند از کاربران پی‌پینگ برای مشاهده مشخصات تایید شده‌شان دسترسی بگیرند و فرآیند ثبت نام (onboarding) را در مراحل بسیار کمتری انجام دهند.

خوشحالیم که از این پس کاربران حساب‌فا با استفاده از سرویس‌های پی‌پینگ، صدور فاکتور آنلاین و پرداخت از طریق درگاه بانکی را در داشبورد حساب فا خواهند داشت. برای استفاده از سرویس‌های پی‌پینگ از اینجا شروع کنید.

آشنایی با سرویس فاکتور آنلاین پی‌پینگ

مطالب پیشنهادی


ارسال نظر

نام
نام خود را وارد کنید
ایمیل
ایمیل خود را وارد کنید