هیئت‌هایی که از سرویس‌های پی‌پینگ استفاده می‌کنند

هیئت‌هایی که از سرویس‌های پی‌پینگ استفاده می‌کنند

در مطلب گذشته اشاره کوتاهی داشتیم به سرویس‌های ویژه پی‌پینگ در ماه محرم برای هیئت‌ها و خدماتی که برای آن‌ها در نظر گرفته‌ایم. برای آشنایی بیشتر شما با این سرویس‌ها و هیئت‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنند تا در جمع‌آوری نذورات و صدقات آسوده‌تر عمل کنند، چند نمونه از این هیئت‌ها را با نوع سرویس مورد استفاده برای شما توضیح خواهیم داد :

هیئت ریحانه النبی (خیریه همدردی)

این خیریه برجسته یکی از همراهان پی‌پینگ از قدیم الایام بوده و در شبکه‌های اجتماعی هم حضوری مستمر و فعال دارد. با ورود به شبکه اجتماعی آن‌ها با عبارت «محال است بارانی از رحمت به کسی هدیه کنی و دستهای خودت خیس نشود» که هدف آن‌ها در گرفتن دست اشخاص مستمند و گردآوری کمک‌های مالی یا غیر مالی بانیان برای آن‌ها را نشان می‌دهد. برای رفع مشکلات ناشی از حجم بالای اهداییات و نذورات، خیریه همدردی صفحه پرداخت شخصی پی‌پینگ را برای مرتب‌سازی، گزارش‌گیری و مدیریت حساب خود در زمان رویدادهای مذهبی-اجتماعی استفاده کرد.

هیئت‌الرضا (محفل رهروان شهدا)

هیئت‌الرضا را از دسته هیئت‌های بسیار فعال در همه زمینه‌ها می‌شناسیم. این هیئت کوشا در پروژ‌ه‌های کمک به ساخت حسینیه برای هیئت‌ها، اصلاح معابر، دیوارکشی یا تعبیه تاسیسات، دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی از ادارات، مردم یا نهادهای دولتی و گردآوری خیرات اهدایی از سمت بانیان برای خانواده‌های بی‌بضاعت تلاش می‌کند و برای هر چه بهتر مدیریت کردن این اقدامات از سرویس آیتم مالی پی‌پینگ استفاده می‌کنند و به کمک این سرویس دست حامیان خود را در انتخاب مبلغ نذورات باز گذاشته است.

 

هیئت شهدای گمنام

هیئت شهدای گمنام دانشگاه امام صادق یکی دیگر از نمونه‌های موفق ما در سرعت بخشی به جمع‌آوری نذورات و خیرات از مردمان نیکوکار است. این هیئت با شخصی‌سازی صفحه آیتم مالی خود به نام «قربانی اول ماه قمری (محرم)»، لوگو و وب‌سایت خود را نیز به پس‌زمینه این صفحه اضافه کرده است.

مطالب دیگر:   رمضان بهاری پی‌پینگ، شروع شد

  • با کلیک بر روی لینک زیر، در 3 دقیقه در پی‌پینگ ثبت نام کنید تا درگاه شخصی خودتان را داشته باشید. بعد از این مرحله، سرویس‌ها بلافاصله در دسترس شما خواهند بود.
    www.payping.ir
هیئت‌هایی که از سرویس‌های پی‌پینگ استفاده می‌کنند
5 امتیاز از 1 رای
پیوند کوتاه: https://blog.payping.ir/hM05j
دیدگاه‌تان را بنویسید: