اپلیکیشن پی‌پینگ در نسخه اندروید و آی‌ او‌ اس منتشر شد

اپلیکیشن پی‌پینگ در نسخه اندروید و آی‌ او‌ اس منتشر شد

انتقال وجه یکی از اصلی‌ترین عملیات بانکی است که هر روزه بین حساب‌های بانکی اتفاق می‌افتد. پی‌پینگ به عنوان یکی از پیشروترین فین‌تک‌های فعال در این زمینه با توجه به احساس نیاز برای ایجاد سرویسی سهل جهت انتقال وجه، اپلیکیشن پی‌پینگ را منتشر کرد.

همه ما در زندگی روزمره خود از کسانی پول طلب داریم یا به کسانی بابت موضوعی خاص بدهی داریم.
این اپلیکیشن با توجه به نیاز مستقیم کاربران پی‌پینگ و در دو نسخه اندروید و آی او اس به طور همزمان منتشر شد.
بعد از نصب و ثبت نام اپلیکیشن تنها در سه مرحله می‌توانید به سادگی و بدون دانستن شماره کارت طرف مقابل برای او پول واریز کنید.

درخواست پول و ارسال پول دو ویژگی اصلی اپلیکیشن پی‌پینگ است.
در اپلیکیشن پی‌پینگ تنها در سه مرحله و با مشخص کردن مقدار مبلغ، فرد دریافت کننده و توضیح آن می‌توانید پول ارسال کرده یا دریافت کنید.
همچنین از طریق ماشین حسابی که در این اپلیکیشن برای شما کاربران عزیز قرار داده شده است می‌توانید در خود صفحه اصلی محاسبات را انجام داده و مبلغ را به طور مستقیم بدست آورید و برای دیگران واریز وجه انجام دهید.

همچنین از این به بعد علاوه بر روش‌های قبلی مانند ربات تلگرام، ایمیل و پنل کاربری پی‌پینگ، می‌توانید از طریق اپلیکیشن پی‌پینگ از طریق ریز تراکنش‌های انجام شده آگاه شوید. هر پرداختی که توسط شما صورت می‌گیرد یا به اکانت شما در پی‌پینگ واریز می‌شود از طریق یک نوتیفیکیشن اطلاع رسانی خواهد شد.

کاربران تجاری نیز می‌توانند از این به بعد از دکمه تسویه حساب در منوی برنامه، عملیات تسویه وجه خود را انجام دهند و به لیستی از گزارش‌های تسویه حساب اکانت خود دسترسی داشته باشند.
در بخش گزارشات سه فیلتر دریافت‌ها، پرداخت‌ها و پرداخت نشده‌ها وجود دارد که با انتخاب هر یک از آنها به طور تفکیک شده می‌توانید به هر دسته از این نوع پرداخت‌ها دسترسی داشته باشید.

مطالب دیگر:   معرفی جدیدترین دستاوردهای پی‌پینگ در همایش بانکداری الکترونیک

اپلیکیشن پی‌پینگ در اولین نسخه با رابط کاربری بسیار ساده در اختیار کاربران قرار گرفته است. بی صبرانه منتظر شنیدن نظرات و پیشنهادات شما هستیم.

امتیاز دادن
پیوند کوتاه: https://blog.payping.ir/75vZ0
دیدگاه‌تان را بنویسید: