از خدمات پی‌پینگ سه ماه رایگان استفاده کنید

از خدمات پی‌پینگ سه ماه رایگان استفاده کنید

امسال ۲۵۰ کسب‌وکار نوپا فرصت حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ را دارند و در یک سالن اختصاصی در کنار دیگر فعالان این حوزه ازجمله شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران می‌توانند به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند. پی‌پینگ با حضور در این رویداد ملی فرصت معرفی هرچه بهتر خدمات خود را پیداکرده است.

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌گردد و فرصتی بی‌بدیل برای تبادل‌نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

امسال ۲۵۰ کسب‌وکار نوپا (استارتاپ) فرصت حضور در این رویداد ملی را دارند و در یک سالن اختصاصی در کنار دیگر فعالان این حوزه ازجمله شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران می‌توانند به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند. حضور گسترده کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ فرصت بی‌نظیری است برای معرفی هرچه بهتر و مؤثرتر این کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای ازجمله حوزه‌های سرگرمی، سلامت، بازاریابی، محتوا، رایانش‌های ابری، آموزش، تجارت الکترونیک، منابع انسانی، گردشگری و حوزه‌های مالی (فین‌تک).

پی‌پینگ با حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ فرصت معرفی هرچه بهتر خدمات خود را پیداکرده است. ازجمله این خدمات ربات تلگرامی پی‌پینگ است (paypingbot@) که پس از فعال‌سازی این سرویس، در تمام چت‌های شخصی و گروهی می‌توانید به‌ آسانی به فهرستی از امکانات پیش‌بینی‌شده دسترسی داشته باشید و برای دیگران بفرستید. تنها کافی است @ را تایپ کنید و بات پی‌پینگ را از لیست، انتخاب کنید، سپس بلافاصله برای شما فهرستی شامل صفحه شخصی و آیتم‌های مالی ساخته‌شده، نمایان می‌شود که با انتخاب هرکدام از آن‌ها لینک آن ارسال می‌شود و یا می توانید مبلغی را که از دیگران می‌خواهید در ادامه وارد کنید تا یک لینک با آن مبلغ مشخص در داخل چت ارسال شود.

مطالب دیگر:   در الکامپ امسال، پی‌پینگ را متفاوت ببینید

و اکنون گزینه تازه‌ای به مجموعه خدمات پی‌پینگ اضافه‌شده که ازاین‌پس شما نه‌تنها گزارش کاملی از فروش خود را در اختیار خواهید داشت، بلکه دیگر نیازی به ثبت تعداد فروش و جمع فروش خود به‌صورت دستی نخواهید داشت، چراکه با اضافه شدن گزینه تعداد فروش و جمع فروش در بخش مالی، پی‌پینگ به‌راحتی تعداد و جمع فروش انجام‌شده را ثبت کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد.

این نمایشگاه از ۲۵ آذر فعالیت خود را آغاز کرده و تا ۲۸ام آذرماه به مدت ۴ روز ادامه دارد.

با ثبت‌نام در پی‌پینگ و مراجعه به غرفه، می‌توانید کد تخفیف سه ماه استفاده رایگان و بدون کارمزد را دریافت کنید.

منتظر دیدار شما در نمایشگاه الکامپ، سالن ۱۸، غرفه j-16 هستیم .

پیوند کوتاه: https://blog.payping.ir/nU0Vs
دیدگاه‌تان را بنویسید: