اخبار پی‌پینگ خدمات بانکداری و پرداخت دنیای فین‌تک

از خدمات پی‌پینگ سه ماه رایگان استفاده کنید

از خدمات پی‌پینگ سه ماه رایگان استفاده کنید
از خدمات پی‌پینگ سه ماه رایگان استفاده کنید

امسال ۲۵۰ کسب‌وکار نوپا فرصت حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ را دارند و در یک سالن اختصاصی در کنار دیگر فعالان این حوزه ازجمله شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران می‌توانند به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند. پی‌پینگ با حضور در این رویداد ملی فرصت معرفی هرچه بهتر خدمات خود را پیداکرده است.

نمایشگاه الکامپ بزرگ‌ترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه‌ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آن‌ها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌گردد و فرصتی بی‌بدیل برای تبادل‌نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

امسال ۲۵۰ کسب‌وکار نوپا (استارتاپ) فرصت حضور در این رویداد ملی را دارند و در یک سالن اختصاصی در کنار دیگر فعالان این حوزه ازجمله شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران می‌توانند به معرفی خدمات و محصولات خود بپردازند. حضور گسترده کسب‌وکارهای نوپا در نمایشگاه الکامپ فرصت بی‌نظیری است برای معرفی هرچه بهتر و مؤثرتر این کسب‌وکارها در هر حوزه‌ای ازجمله حوزه‌های سرگرمی، سلامت، بازاریابی، محتوا، رایانش‌های ابری، آموزش، تجارت الکترونیک، منابع انسانی، گردشگری و حوزه‌های مالی (فین‌تک).

پی‌پینگ با حضور در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ فرصت معرفی هرچه بهتر خدمات خود را پیداکرده است. ازجمله این خدمات ربات تلگرامی پی‌پینگ است (paypingbot@) که پس از فعال‌سازی این سرویس، در تمام چت‌های شخصی و گروهی می‌توانید به‌ آسانی به فهرستی از امکانات پیش‌بینی‌شده دسترسی داشته باشید و برای دیگران بفرستید. تنها کافی است @ را تایپ کنید و بات پی‌پینگ را از لیست، انتخاب کنید، سپس بلافاصله برای شما فهرستی شامل صفحه شخصی و آیتم‌های مالی ساخته‌شده، نمایان می‌شود که با انتخاب هرکدام از آن‌ها لینک آن ارسال می‌شود و یا می توانید مبلغی را که از دیگران می‌خواهید در ادامه وارد کنید تا یک لینک با آن مبلغ مشخص در داخل چت ارسال شود.

و اکنون گزینه تازه‌ای به مجموعه خدمات پی‌پینگ اضافه‌شده که ازاین‌پس شما نه‌تنها گزارش کاملی از فروش خود را در اختیار خواهید داشت، بلکه دیگر نیازی به ثبت تعداد فروش و جمع فروش خود به‌صورت دستی نخواهید داشت، چراکه با اضافه شدن گزینه تعداد فروش و جمع فروش در بخش مالی، پی‌پینگ به‌راحتی تعداد و جمع فروش انجام‌شده را ثبت کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد.

این نمایشگاه از ۲۵ آذر فعالیت خود را آغاز کرده و تا ۲۸ام آذرماه به مدت ۴ روز ادامه دارد.

با ثبت‌نام در پی‌پینگ و مراجعه به غرفه، می‌توانید کد تخفیف سه ماه استفاده رایگان و بدون کارمزد را دریافت کنید.

منتظر دیدار شما در نمایشگاه الکامپ، سالن ۱۸، غرفه j-16 هستیم .

پیوند کوتاه: https://blog.payping.ir/nU0Vs

درباره نویسنده

تیم محتوایی پی‌پینگ

افزودن دیدگاه

Send this to a friend