آیتم مالی، مختصات اینترنتی محصول و خدمات شما

آیتم مالی، مختصات اینترنتی محصول و خدمات شما

دسترسی راحت و سریع، مرز بین یک خرید موفق یا خاک خوردن در گوشه انبار ذهن است.

در فضای رقابتی فروش آنلاین امروزی، برگ برنده را فروشگاه‌ها و سایت‌هایی در دست دارند که به‌روزترین خدمات و سرویس‌ها را برای فروش محصولات یا خدمات خود در اختیار مشتریان قرار بدهند تا مبادا مشتری در پروسه خرید، خسته و منصرف شود.

مشتریان امروز خرید‌های اینترنتی با دقت بالا و بدون ترمز از صفحه‌ای به صفحه دیگر و از کانالی به کانال دیگر در جستجوی نیاز خود می‌پرند تا محصول یا خدمات مورد نظرشان را با بیشترین امکانات و در کمترین زمان ممکن پیدا کنند.

آن‌ها وقت ندارند ! حوصله آن چنانی هم ندارند ! دیگر خبری از جاده ابریشم و تجارت باستان نیست که افراد برای دیدن و خریدن یک محصول، هزاران کیلومتر طی الارض کنند تا آن چه را که شما در چنته دارید از نزدیک ببینند، لمس کنند و مشتری آن شوند. آن‌ها دوست دارند با چند کلیک بر روی لینک‌های ساده و کوتاه یا با اسکن کدهای “QR” در چشم به هم زدنی خرید خود را نهایی کنند و خرید آنلاین بیشتر از این برنامه‌های روزانه شلوغ آن‌ها را مخدوش نکند. اگر هم بتوانند این کار را در رفت و آمد‌های روزانه، در اتوبوس، تاکسی، مترو و یا حتی در حال دویدن انجام بدهند، حس فوق‌العاده‌ای به خرید و به برند شما پیدا می‌کنند. به شما عادت خواهند کرد و هر بار که اسم خرید می‌آید، ناخوداگاه به یاد وب‌سایت کامل شما با امکانات منحصر به فرد می‌افتند.

اما اگر سایت یا کانال شما در شبکه‌های اجتماعی این امکانات خلاقانه و نوین را به آن‌ها ارائه ندهد، بدون لحظه‌ای درنگ از سایت یا کانال شما می‌گذرند، پشت سر خود را نگاه نمی‌کنند و  دیگر از دست شما کاری ساخته نیست.

مطالب دیگر:   هیئت‌هایی که از سرویس‌های پی‌پینگ استفاده می‌کنند

تصور این که شما از بازار رقابتی فروش اینترنتی عقب بمانید، برای ما سنگین است. به همین دلیل، تصمیم گرفتیم که بهترین راهکار در توان را برای حل این مشکل طرح‌ریزی کنیم و ارائه دهیم. راهکاری برای همه، برای صاحبان کسب و کارهای اینترنتی، موسسه‌های آموزشی یا حتی خیریه‌ها در جذب مشتری، دانش‌آموزان و خیرین.

برگ برنده‌ای که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم، سرویس آیتم مالی نام دارد. برای استفاده از این سرویس نیز کافیست که در پی‌پینگ عضو شوید، اکانت تجاری بسازید و تمام ! آماده‌اید که از رقبای خود پیشی بگیرید.

سرویس آیتم‌های مالی پی‌پینگ یکی از محبوب‌ترین خدمات ما بین کاربران است. به کمک این سرویس، می‌توانید برای هر محصول یا خدمات خود یک لینک کوتاه اینترنتی و منحصر به فرد به همراه “QR” کد ویژه آن‌ را داشته باشید و این لینک یا کد را در وبسایت یا شبکه اجتماعی خود به اشتراک بگذارید تا مشتریان شما با تنها یک کلیک یا اسکن این کد به صفحه پرداخت آن منتقل شوند.

 

برای قدم گذاشتن به مسیر ساخت اولین آیتم مالی خود و آشنایی از نزدیک با این راهکار ساده اما محبوب، به صفحه راهنمای سرویس آیتم مالی وارد شوید.

    • با کلیک بر روی لینک زیر، در 3 دقیقه در پی‌پینگ ثبت نام کنید تا درگاه شخصی خودتان را داشته باشید. بعد از این مرحله، سرویس‌ها بلافاصله در دسترس شما خواهند بود.
      www.payping.ir
امتیاز دادن
پیوند کوتاه: https://blog.payping.ir/ObYoI
3 دیدگاه برای “آیتم مالی، مختصات اینترنتی محصول و خدمات شما”
دیدگاه‌تان را بنویسید: